PRATITE NAS NA:

Hrvatska muška U-21 nogometna reprezentacija okupit će se u ponedjeljak 3.listopada 2016. godine u Zagrebu odakle će krenuti put Svetog Martina na Muri gdje će se tjedan dana pripremati za predstojeći kvalifikacijski susret sa nacionalno vrstom  Švedske koji je na rasporedu 10. listopada u Švedskoj u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2017. godine. 

Hrvatska mlada U-21 reprezentacija sa izbornikom Nenadom Gračanom boravit će u LifeClass Termama Sveti Martin od 03.10. do 07.10.2016., a trenirat će na terenima nogometnog kluba Polet.

Mlada selekcija trenirati će prema sljedećem rasporedu na glavnom terenu NK Polet:

-ponedjeljak 03.10.2016. - dolazak - 17:00 sati

-utorak 04.10.2016. - 10:00 - 17:00 sati

-srijeda 05.10.2016. - 10:00 - 17:00 sati

-četvrtak 06.10.2016. - 10:00 - 17:00 sati

-petak 07.10.2016. - 10:00 sati - odlazak

Na predthodno okupljanje Hrvatske U-21 pozvani su bili: Dominik Livaković (Dinamo), Karlo Bartolec (Nordsjaelland), Antonio Milić (Oostende), Dino Perić (Lokomotiva), Duje Ćaleta-Car (Red Bull Salzburg), Filip Benković (Dinamo), Josip Brekalo (Wolfsburg), Stipe Perica (Udinese), Domagoj Pavičić (Dinamo), Ivan Fiolić (Lokomotiva), Josip Posavec (Palermo), Petar Bočkaj (Lokomotiva), Luka Capan (Lokomotiva), Filip Krovinović (Rio Ave), Mirko Marić (Lokomotiva), Nikola Vlašić (Hajduk), Fran Tudor (Hajduk) i Ivan Brkić (Istra 1961), a iz "A" reprezentacije priključio im se i Marko Rog (Napoli).

Izuzetno talentirani veznjak Fabian Benko također će se pridružit u Sv.Martinu na Muri mladoj reprezentaciji Nenada Gračana koju čeka ogled protiv Švedske u kojem Hrvatska traži pobjedu koja bi je odvela na Europsko prvenstvo koje se iduće godine održava u Poljskoj.

Podsjetimo, Benko se pridružio Bayernu sa samo sedam godina te je prošao nogometnu akademiju bavarskog velikana, a prošlog ljeta upisao je prvi službeni nastup za Bayern pod vodstvom Guardiole u pobjedi od 5:0 protiv Carl Zeiss Jene u DFB Kupu. Radi se o igraču rođenom 1998. godine, i HNS je već duže vrijeme bio u kontaktu s Benkom i njegovom obitelji, ali tek sada 18-godišnji veznjak rođen u Münchenu i njegova obitelj odlučili su između Hrvatske i Njemačke odabrati crveno-bijelu šahovnicu, te će Fabian konkurirati za nastup s Švedskom.
Također trebamo naglasiti da Fabian Benko iako je rođen u Münchenu svoje korijene vuće iz Međimurja, oba roditelja podrijetlom su iz općine Sveti Martin na Muri te mu ovim putem želimo dobrodošlicu.

Ponovno ćemo imati priliku uživo u Svetom Martinu na Muri gledati najbolje mlade nogometaše Hrvatske.

Nadopuna 3.10.2016.

Hrvatska U-21 reprezentacija trebala je u terminu od 3.10 do 7.10 boraviti na pripremama u Svetom Martinu na Muri i trenirati na terenima NK Polet, ali ipak izbornik Nenad Gračan pripreme pred važnu utakmicu s Švedskom preselio je u Rovinj. Tako da je dolazak mlade reprezentacije u Sveti Martin na Muri  prolongiran za neki drugi datum.

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1