PRATITE NAS NA:

Došlo je do još nekoliko promjena u igračkom kadru seniorske momčadi.

Pošto u 3. HNL – Sjever u prvom poluvrijemenu moraju nastupiti tri igrača mlađa od 21 godine želja trenera Maria Kovačevića bila je dovesti baš takve, mlade igrače. Plan o dovođenju mladih igrača postojao je već prije početka ovog prijelaznog roka, ali je tek ovih dana realiziran. Nakon nekoliko odigranih prijateljskih utakmica i odrađenih treninga stručni stožer na čelu s trenerom Mariom Kovačevićem i sportskim direktorom Zoranom Šardijem odučio se za dovođenje tri igrača. To su Fran Krištofić, Fran Heric i Emanuel Mihalić.  Fran Krištofić je iz Mačkovca, a dolazi nam iz juniorskog pogona prvoligaša NK Slaven Belupo iz Koprivnice, a trener Kovačević će ga koristiti u obrambenom dijelu. Emanuel Mihalić također dolazi iz juniorskog pogona, ali novog prvoligaša NK Varaždin. On se najbolje snalazi na mjestu stopera. Fran Heric je izdanak škole nogometa Sveti Martin, a nakon dvije godine odrađene u ŠN Međimurje iz Čakovca vraća se ponovno u Sveti Martin na Muri i svojim igrama pokušati će se nametnuti treneru Kovačeviću.

Vjerujemo kako će naši novo pridošli dečki  davati sve od sebe na svakom treningu i utakmici te da ćemo zajedno slaviti nove uspjehe u 3. HNL – Sjever.

Ovih dana klub je napustio mladi igrač Mario Kovač i naš dugogodišnji stoper i zadnji vezni Valentin Cvetković. Cvetković je u NK Polet došao u ljetnom prijelaznom roku 2013. godine i nastupao u tadašnjoj 3. HNL – Sjever. U svojoj biografiji ima 3 uzastopne titule  prvaka MŽNL Čakovec – Varaždin te tri uzastopna malonogometna prvenstva Međimurja  na mantinele. Zahvaljujemo Cvetkoviću na svemu što je pružio u crvenom dresu te mu u nastavku karijere prije svega želimo što manje ozljeda. Valenetin svoju  karijeru nastavlju u rodnom Donjem Koncovčaku.

Ovim rošadama zatvorena je igračka križaljka i poznat je kadar s kojim ćemo nastupati u novoosnovanoj 3. HNL – Sjever. Dečki svakodnevno marljivo treniraju, a u tijeku su i brojne pripremne utakmice. Sve s ciljem da do prvog kola prvenstva budu u optimalnoj formi i da nas opet iz vikenda u vikend čine ponosnim.

 

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
16.kolo, 3.HNL Sjever
07.03.2020., 15:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Finale Kup-a MNS-a

   NK Polet

  -

  NK Rudar

  Sveti Martin na Muri, 15.08.2020., 17:30 sati


  prethodno>>Finale Kup-a

  NK Rudar

  0-4

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1

Sponzori

Terme Life Class Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad