PRATITE NAS NA:

Ovog vikenda točnije 08. siječnja 2017. godina završilo je 2. Zimsko nogometno klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele. Turnir se odigravao od 26.12.2016. pa završno s finalom 08.01.2017. Evo kratkog presjeka i podsjetnika na događanja u Atonu.

Na turniru je sudjelovalo 33 seniorske momčadi a naša ekipa smještena je bila u skupinu sa: NK Trnovec, NK Sokol Vratišinec, NK Sloboda Mihovljan i NK Šenkovec.  U skupini smo upisali sve 4 pobjede s gol razlikom 40:7. 

NK Polet – NK Šenkovec 9:1, NK Trnovec – NK Polet 3:10, NK Sokol Vratišinec – NK Polet 3:10 te NK Polet – NK Sloboda Mihovljan 11:1.

Kao prvoplasirani u osmini finala smo za protivnike dobili NK ČSK iz Čehovca koje smo pobijedili 11:2. U četvrtfinalu sam je dočekao susret protiv poznanika iz lige NK Sloga Čakovec. Naša momčad je u tom susretu uvjerljivo pobijedila sa 11:0 u jednoj od najboljih partija na ovom turniru. Na putu do finala još nas je samo čekao nogometni klub Mladost iz Palinovca. U teškoj i jako borbenoj utakmici uspjeli smo pobijediti s rezultatom 5:1.

I konačno u velikom finalu opet su nas dočekali stari znanci NK Nedelišće. Pred oko 1500 gledatelja koji su pratili finalni dan u svim kategorijama naši nogometaši su zasluženo pobijedili sa 5:2 za veliko slavlje naših navijača. Iako utakmica nije najbolje započela, Nedelišćanci su ekspresno poveli preko Međimorca i Horvata, no naši dečki su do poluvremena uspjeli smanjiti golom Turka. U drugom dijelu slijedi potpuni preokret. S dva gola Bobičanca, te po jednim Hercega i Radikovića utakmica je završila sa zasluženih 5:2. Uz osvojeno prvo mjesto na turniru iz naših redova su i svi pojedinačni slavljenici. Najbolji vratar turnira je proglašen Dino Jambres, najbolji strijelac sa 17 golova Luka Bobičanec i najbolji igrač turnira naš kapetan Nikola Barat.

Na turniru su nastupali:

Dino Jambres, Patrik Novak, Marko Sakač, Mihajel Karlovčec, Nenad Radiković, Damir Čurin, Filip Vršić, Stevica Žganec, Igor Šoštarić, Andrej Goričanec, Nikola Barat, Nikola Ferlin, David Goričanec, Mario Turk, Valentin Cvetković, Evald Vinko, Alen Herceg te Luka Bobičanec.

Uz pobjednički pehar i novčanu nagradu naš klub je osvajanjem turnira dobio i dva aluminijska gola koje smo u dogovoru s igračima i predsjednikom poklonili susjednom klubu NK Bratstvo iz Jurovca.

Nakon rezultatskog osvrta na turnir ostaje nam još spomenuti i nešto što je dodatno motiviralo naše igrače. Naime na svim utakmicama naš klub bodrili su navijači, a u polufinalu i finalu izuzetno velik broj njih. Glasnim navijanjem davali su snagu našim dečkima kad je bilo najteže, stoga se im svi zajedno još jedanput zahvaljujemo. Prvaci zaslužuju najbolje navijače. Zato Vam hvala.

Autor teksta: Andrej Goričanec

 

Foto: Tomislav Kralj

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:3

Grb NK Podravina
NK Polet
NK Podravina
 
30.kolo, 4.NL Čakovec-Varaždin
09.06.2018., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Turnir Prijateljstva 2018

   NK Polet, USV St. Anna am Aigen

  -

  NK Komenda, NK Grobničan

  Sveti Martin na Muri, 13.07.2018., 17:00 sati


  prethodno>> 30. kolo 4. NL ČK-VŽ

  NK Polet

  5-3

  NK Podravina


 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1