PRATITE NAS NA:

U nedjelju 14.05.2017. godine u jutarnjem terminu s početkom u 10:00 sati po sunčanom vremenu pred oko 200 gledatelja u Čakovcu odigran je utakmica između momčadi NK Sloga i NK Polet.

U Čakovcu na gostujućem terenu NK Polet visoko je porazio NK Sloga rezultatom od 0-6. Strijelci za NK "Polet" na bili su Luka Bobičanec u 9. minuti, 32. minuti i 40. minuti, Petar Horvat u 20. minuti i 46. minuti, te  Mihajel Karlovčec u 70. minuti utakmice. Seniorska momčad NK Polet ovom pobjedom nad Slogom četri kola prije kraja prvenstva osigurala je naslov prvaka Međužupanijske lige Čakovec - Varaždin.

Ovim putem ČESTITAMO na naslovu MŽNL ČK-VŽ treneru Stevici Žganec, sportskom direktoru Zoranu Šardi, predsjedniku Miroslavu Novinščak te UO NK Polet koji su ove sezone odradili 'vrhunski posao', a posebno treba čestitati igračima seniorske momčadi na zalaganju, trudu i dobrim igrama kojima su tako suvereno stigli do naslova MŽNL ČK-VŽ.

Posebno se zahvaljujemo ispred UO NK Polet i seniorske momčadi svim simpatizerima, navijačima i navijačkoj skupini "Red Boys" koji su nas tokom cijele sezone zdušno bodrili, podržavali i navijali kako bi suvereno stigli do naslova prvaka. Pozivamo sve "Red Boyse" da nas i dalje u ova  četri kola prate i s nama proslave naslov prvaka.

16. Zadrugar 26 2 5 19 27:70 11

U 27. kolu međužupanijske nogometne lige ČK-VŽ nogometni klub Polet na domaćem terenu, na novo postavljenom travnjaku igra s NK Nedelišće. Derbi 27. kola je na rasporedu u subotu 20.05.2017. godine s početkom u 17:00 sati.

Dino Jambres vratar seniorske momčadi nakon nedjeljne utakmice komentirao je:

1. Kako komentirate utakmicu NK Sloga?

Znali smo da nam pobjeda iz te utakmice donosi naslov koji smo toliko čekali i željeli. Ušli smo u utakmicu vrlo motivirano i ozbiljno što nam je na kraju donijelo visoku pobjedu s kojom smo ostvarili zacrtani cilj. Odlično smo otvorili utakmicu i domaćinu nismo dali nikakve šanse za bolji rezultat. Moram pohvaliti cijelu ekipu i stožer za pripremu i odrađivanje utakmice i zahvaliti se našim vjernim navijačima što su nas pratili u tako velikom broju. Veliko hvala i gosp. Zvonku Šardi na dobrom jelu i piću te fešti u njegovom vinogradu.

2. Najava utakmice s NK Nedelišće?

Igramo odličnu polusezonu i ovakav derbi na novome terenu koji nam je omogućeni dolazi u najbolje moguće vrijeme. Želimo nastaviti niz od 18 utakmica bez poraza pa i u subotu idemo po pobjedu. Gosti sigurno dolaze puni motivacije zbog jesenskog poraza od 3:1 na njihovom terenu ,a tu je i finale klupskog prvenstva Međimurja gdje smo bili bolji rezultatom  5:2. Šteta što ne možemo računati na našeg velikog borca Damira Čurina ali zato ovu utakmicu igramo za njega te mu želimo brz oporavak. Nedelišće je nezgodan protivnik i sigurno da imaju veliku želju pobijediti prvaka al ja vjerujem u svoju momčad i jedino čemu se mogu gosti veseliti je novi teren i prava atmosfera, a bodovi ostaju u Svetom Martinu. Proljetnih 11 pobjeda i gol razlika 38:2 daje nam za pravo da očekujemo 3 boda, a ja se nadam da ova ekipa ima snagu i znanje da ove 4 utakmice do kraja upiše sve pobjede. Pozivam naše navijače ali i ostale ljubitelje nogometa kao i goste iz Nedelišća da dođu u što većem broju bodriti svoje ekipe.