PRATITE NAS NA:

U srijedu 11.1.2020. godine s početkom u 13:30 sati po oblačnom i prohladnom vremenu u Varaždinu na stadionu SRC Sloboda odigrano je deseto prvenstveno kolo 3.Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Varteks iz Varaždina i NK Polet.

U zaostalom desetom jesenskom prvenstvenom kolu 3.HNL-Sjever na terenu u Varaždinu NK Polet pobjedio je rezultatom 1-2. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Dejan Mezga u 26. minuti iz jedanaesterca i Patrik Kirić u 35. minuti utakmice, za NK Varteks strijelac je bio Josip Golubar u 30. minuti utakmice iz jedanaesterca.

Tablica 3.HNL- Sjever

U trinaestom kolu 3.HNL-Sjever NK Polet gostuje u Ludbregu. Utakmica između momčadi NK "Podravina" i NK "Polet" je na rasporedu u srijedu 18.11.2020. s početkom 13:30 sati.