PRATITE NAS NA:

U subotu 27.03.2021. godine s početkom u 15:30 sati po sunčanom vremenu u Cvetkovcu odigrano je šesnaesto prvenstveno kolo 3. Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Tehničar i NK Polet.

U šesnaestom, drugom proljetnom prvenstvenom kolu 3.HNL-Sjever koje je igrano bez gledatelja iz epidemioloških razloga na gostujućem terenu NK Polet podijelio je bodove s NK Tehničar, rezultat je bio 1-1. Strijelac na današnjoj utakmici za NK "Polet" bio je Tomislav Medved u 79. minuti utakmice, dok je gol za domaćina postigao Dominik Draguljić u 34. minuti utakmice.{jcomment on}

Tablica 3.HNL- Sjever

U sljedećem 17. kolu NK Polet na domaćem terenu dočekuje NK Podravac iz Virja. Utakmica između NK Polet i NK Podravac na rasporedu je 03.04.2021. godine s početkom u 16:30 sati.