PRATITE NAS NA:

U subotu 10.04.2021. godine s početkom u 16:30 sati po sunčanom vremenu u Virovitici odigrano je osamnaesto prvenstveno kolo 3. Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Virovitica i NK Polet.

U osamnaestom prvenstvenom kolu 3.HNL-Sjever koje je igrano bez gledatelja iz epidemioloških razloga na gostujućem terenu NK Polet podijelio je bodove s NK Virovitica, rezultat je bio 1-1. Strijelac na današnjoj utakmici za NK "Polet" bio je Dejan Glavica u 60. minuti utakmice, dok je gol za domaćina postigao Nikola Suvajac u 42. minuti utakmice.{jcomment on}

Tablica 3.HNL- Sjever

U sljedećem 19. kolu NK Polet na domaćem terenu u derbiju kola dočekuje NK Mladost iz Ždralova. Utakmica između NK Polet i NK Mladost na rasporedu je 17.04.2021. godine s početkom u 17:00 sati.