PRATITE NAS NA:

U subotu 22.05.2021. godine s početkom u 18:00 sati po sunčanom vremenu  u Orahovici odigrano je 2. kolo "Lige za prvaka" 3. Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Papuk i NK Polet.

U utakmici 2. prvenstvenog kola "Play Off-a" 3.HNL-Sjever koje je igrano bez gledatelja iz epidemioloških razloga na gostujućem terenu NK Polet visoko je porazio NK Papuk, rezultat utakmice je bio 1-5. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Marko Šarić u 3., 85. i 90+2. minuti, Karlo Težak u 55. minuti i Josip Brezovec u 75. minuti utakmice, dok je za NK Papuk zabio Luka Majdenić u 79. minuti utakmice.{jcomment on}

REZULTATI 2. KOLA "LIGA ZA PRVAKA" 3.HNL-SJEVER:

Papuk - Polet   1:5
Tehničar - Podravina   2:1
Mladost - Radnik   3:0

TABLICA  "LIGA ZA PRVAKA" 3.HNL-SJEVER:

Tablica 3.HNL-Sjever LIGA ZA PRVAKA

U sljedećem 3. kolu Play Off natjecanja 3.HNL-Sjever NK Polet na domaćem terenu u derbiju kola dočekuje Mladost iz Ždralova. Utakmica između NK Polet - NK Mladost na rasporedu je u nedjelju 30.05.2021. godine s početkom u 18:00 sati.