PRATITE NAS NA:

U subotu 05.06.2021. godine s početkom u 18:00 sati po sunčanom vremenu  u Križevcima odigrano je 4. kolo "Lige za prvaka" 3. Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Radnik i NK Polet.

U utakmici 4. prvenstvenog kola "Play Off-a" 3.HNL-Sjever koje je igrano bez gledatelja iz epidemioloških razloga na gostujućem terenu NK Polet visoko je porazio NK Radnik, rezultat utakmice je bio 0-7. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Marko Šarić u 21. i 53. minuti, Josip Brezovec u 18. i 58. minuti, Petar Horvat u 70. minuti i Dejan Glavica u 68. i 83. minuti utakmice.

REZULTATI 4. KOLA "LIGA ZA PRVAKA" 3.HNL-SJEVER:

Radnik - Polet   0:7
Tehničar - Papuk   0:1
Mladost - Podravina   4:1

TABLICA  "LIGA ZA PRVAKA" 3.HNL-SJEVER:

Tablica 3.HNL-Sjever LIGA ZA PRVAKA

U posljednjem 5. kolu Play Off natjecanja 3.HNL-Sjever NK Polet na domaćem terenu dočekuje NK tehničar iz Cvetkovca. Utakmica između NK Polet - NK Tehničar na rasporedu je u subotu 12.06.2021. godine s početkom u 18:00 sati.