PRATITE NAS NA:

U subotu 20.11.2021. godine s početkom u 13:30 sati po prohladnom vremenu u Svetom Martinu na Muri odigrano je četrnaesto prvenstveno kolo 3. Hrvatske nogometne lige-Sjever između momčadi NK Polet i NK Koprivnica.

U posljednjem jesenskom, 14. prvenstvenom kolu 3.HNL-Sjever koje je odigrano na domaćem terenu NK Polet je pobijedio NK Koprivnica, rezultat je bio 2-0. Strijelci na današnjoj utakmici za NK "Polet" bili su Ivan Dolovski u 3.minuti i Nino Patafta u 69.minuti utakmice.

REZULTATI 14. KOLA 3.HNL-SJEVER:

Polet - Koprivnica   2:0
Varteks - Virovitica   1:2
Radnik - Podravac   2:0
Međimurje - Rudar   1:3
Mladost - Podravina   1:2
Papuk - Bjelovar    


TABLICA 3.HNL-SJEVER:

Tablica 3.HNL- Sjever 

Seniorska momčad NK Polet ovom pobjedom osvojila je jesenski naslov prvaka 3.Hrvatske nogometne lige - sjever.

Ovim putem ČESTITAMO na jesenskom naslovu 3.HNL-sjever treneru Matiji Kristiću, predsjedniku Miroslavu Novinščak, cijelom stručnom stožeru te UO NK Polet koji su i ove godine odradili 'vrhunski posao', a posebno treba čestitati igračima seniorske momčadi na zalaganju, trudu i dobrim igrama kojima su stigli do jesenskog naslova 3.HNL-sjever.

Posebno se zahvaljujemo ispred UO NK Polet i seniorske momčadi svim simpatizerima, navijačima i navijačkoj skupini "Red Boys" koji su nas tokom cijele jeseni zdušno bodrili, podržavali i navijali.

 

FOTO (Mihael Breznik):

 

Izvještaj

0:4

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Međimurje
NK Polet
 
5.kolo Liga za prvaka, 3.HNL Sjever
21.05.2022., 17:30 sati, Čakovec SRC Mladost
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Pripremna utakmica

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 13.08.2022., 18:00 sati


  prethodno>> Prijateljska

  NK Naprijed (Hreljin)

  0-2

  NK Polet

 • 1