PRATITE NAS NA:

Nakon odrađenih priprema i odigranih prijateljskih utakmica krenulo je službeno prvenstvo za ekipu kadeta/juniora. Zbog velikog broja igrača (26) ekipa se natječe u dvije lige. U međimurskoj juniorskoj ligi skupina A i II.HNL Središte Sjever.Zbog seniorske utakmice u nedjelju stariji igrači odigrali su svoju utakmicu u subotu u Mihovljanu i upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 0:6, dok je mlađa ekipa u II.HNL prokockala sigurna 3 boda i u zadnjim minutama primila pogodak za 2:2 protiv vrlo dobre ekipe NK“Ivančice“ iz Ivanca.

SUBOTA, 23.08.2014., NK“SLOBODA“ Mihovljan – NK“POLET“ 0 - 6

NK „POLET“: Perčić, Zadravec D., Vršić P., Vuković, Zadravec A., Vršić P., Karlovčec, Vinko, Padarić K., Ferlin, Borko, Padarić P., Srša M., Tomšić F.

Strijelci: Karlovčec, Zadravec A, Ferlin x2, Zadravec D. i Tomšić F.

NEDJELJA, 24.08.2014., NK“IVANČICA“ Ivanec – NK“POLET“ 2 - 2

NK „POLET“: Novak, Koprivec, Vršić P., Bistrović, Sakač, Turk, Padarić K., Novinšćak, Murota, Ferlin, Modlic, Srša M., Tomšić F, Oletić A, Zadravec D, Vuković.

Strijelci: Ferlin, Sakač

Osim prvenstvenih utakmica juniorska ekipa u srijedu, 27.08.2014. odigrala je u gostima utakmicu 2. kola kupa MNS protiv ekipe NK“SPARTAK“ iz Male Subotice. Dominaciju na terenu naša ekipa potvrdila je i konačnim rezultatom 1:6.

SRIJEDA, 27.08.2014., NK“SPARTAK“ M.Subotica – NK“POLET“ 1 - 6

NK „POLET“: Perčić, Koprivec, Vršić P., Bistrović, Sakač, Zadravec A., Vršić P., Karlovčec, Vinko, Padarić K., Ferlin, Borko, Padarić P., Modlic, Novinšćak, Novak

Strijelci: Sakač, Vinko x2, Ferlin, Novinšćak, Modlic

U četvrtak 28.08.2014. s početkom u 18:00 u Jurovcu ostatak momčadi koji nije nastupao u KUP utakmici igra protiv kadeta zagrebačke NK“DUBRAVE“.

 

Sljedeće kolo juniorske lige igra se u nedjelju 31. kolovoza 2014. u 10:00 sati u Svetom Martinu na Muri protiv ekipe NK“CENTROMETAL“ iz Macinca, dok ostatak momčadi u II.HNL ugošćuje ekipu NK“KRIŽEVCI“ iz Križevaca u ponedjeljak 01.09.2014 u 17:30. Dođite i podržite naše mlade nogometaše.

Trener: Alen Stojko

        

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:0

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
5.kolo, 3.HNL Sjever
12.06.2021., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1