PRATITE NAS NA:

U proljetni dio sezone 2015./2016. momčad juniora krenula je sa kup utakmicom protiv NK „Drava“ iz Donjeg Mihaljevca. U izjednačenoj utakmici, bez 4 igrača koji su nastupali za seniorsku momčad, nesretno smo izgubili poslije izvođenje jedanaesteraca. U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 3:3.

Nakon toga je krenulo natjecanje u ligi juniora u organizaciji MNS i natjecanje u ligi juniora HNS Središta sjever. U međimurskoj ligi juniora odigrali smo 5 utakmica i ostvarili 4 uvjerljive pobjede, dok smo 1 utakmicu izgubili.

U ligi juniora koju organizira HNS Središte sjever plan za proljeće je da se pobjedi u svim utakmicama i na taj način pokuša osvojiti prvo mjesto. Do sad se ekipa drži plana i ostvarili smo 3 uvjerljive pobjede(Varteks, Podravina, Križevci). U sljedećem kolu gostujemo u Novom Marofu kod istoimenog domaćina.

Trener: Alen Stojko

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:0

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
5.kolo, 3.HNL Sjever
12.06.2021., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1