PRATITE NAS NA:

U subotu 06.04 odigrali smo 12.kolo prvenstva juniora - grupa D. Igrali smo na domaćem terenu, a protivnik nam je bila Mladost iz Selnice. Utakmica je završila pobjedom naše ekipe, NK Polet - NK Mladost 5:1.

Bila je to jedna vrlo dobra utakmica, gdje smo mi dominirali tijekom cijele utakmice ali za samu pobjedu se i dobro namučili. Nakon vrlo dobre igre u polju, stvorili smo puno stopostotnih prilika ali na našu žalost i jako puno promašili. Poveli smo u 29.minuti strijelac je bio Alen Krnjak.Gosti su bili bezopasni za naš gol u prvom poluvremenu i tako je rezultat glasio 1:0 za domaće. U drugom poluvremenu gosti iz prve prave prilike postižu gol za 1:1 u 57 minuti. Nakon toga mi smo počeli još jače stiskati i plod toga je pogodak Antonia Šardi za 2:1 u 65 minuti. Gosti potom opet prijete iz kontre i pogađaju vratnicu. U 76.minuti utakmica je bila "riješena", pogotkom Josipa Jekića. U 82.minuti gol iz prekida postiže Nikola Stojko za 4:1, a pobjedu potvrđuje u 87.minuti Antonio Šardi za konačnih 5:1.
Zdravko Modlic

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:0

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
5.kolo, 3.HNL Sjever
12.06.2021., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1