PRATITE NAS NA:

U subotu 20.10.2012. godine bilo je na rasporedu posljednje, 9.kolo prvenstva za JUNIORE, grupa 'D'. Mi smo kao domaćini dočekali goste NK"Venera PMP" iz Sv. Jurja na Bregu. Na žalost za samu utakmicu, gosti su zbog problema sa prijevozom, doputovali sa svega deset igrača. Konačni rezultat ove prvenstvene utakmice 9.kola na kraju bio je  NK"Polet" - NK"Venera" 12:1.


Bila je ovo prezentacija jedne vrlo dobre igre naših igrača u kojoj smo pokazali apsolutnu dominaciju u igri, posjedu lopte te na kraju i visoko pobijedili. U 32.minuti utakmice već smo vodili 6:0, strijelci su bili 1:0 Antonio Šardi 11.minuta, 2:0 Alen Krnjak 14.minuta, 3:0 Antonio Šardi 16.minuta, 4:0 Mateo Brezovački 27.minuta, 5:0 Antonio Zadravec 30.minuta, 6:0 Mateo Brezovački u 32.minuti. U drugom poluvremenu i dalje smo dominirali, gosti su tek par puta uspjeli preći na našu polovinu igrališta, te je u 55.minuti rezultat 7:0, strijelac Mateo Brezovački. U 57.minuti pogodak postiže Mihael Goričanec za 8:0, u 61.minuti 9:0, strijelac Alen Krnjak, u 65.minuti 10:0, strijelac Valentino Bogdan, te u 67.minuti Alen Krnjak za 11:0. U 71.minuti gostujući igrač je u solo prodoru, prate ga trojica domaćih igrača i dolazi do kontakta negdje na rubu našeg 16-terca, a sudac svira kazneni udarac za goste. Gosti iz penala postižu počasni pogodak za 11:1, a onda u 81.minuti Mateo Brezovački postavlja konačan rezultat ove utakmice 12:1. Rezultat je mogao biti i veći u našu korist ali u tome nas je spriječio gostujući golman koji je obranio još 5-6 čistih zicera. Čestitke našim igračima na vrlo dobroj igri.

Na kraju ove polusezone trenutno zauzimamo 1.mjesto na tablici sa utakmicom više od NK Sokola iz
Vratišinca. U osam odigranih utakmica (jedno kolo pauziramo zbog neparnog broja ekipa), postigli smo 7 pobjeda, te jedan poraz uz gol razliku 57 golova postignutih, te 12 primljenih golova.
Trener: Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:0

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
5.kolo, 3.HNL Sjever
12.06.2021., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1