PRATITE NAS NA:

U subotu 15.09.2012 godine odigrali smo 4.kolo prvenstva JUNIORA grupa"D". U Jurovcu smo bili domaćini NK"Dubrava" iz Sivice. Rezultat utakmice NK "Polet" - NK "Dubrava" 7:2.

Nakon loše igre u prošlom kolu, te nakon razgovora sa igračima,u subotu smo prikazali vrlo dobru igru ali opet i lošu realizaciju, od realno slabijeg protivnika. Odmah smo napali naše goste i u prvih deset minuta stvorili 3-4 čiste prilike, koje smo promašili. U14.minuti ipak vodimo 1:0, strijelac Dino Karlovčec, nakon asistencije Antonia Zadravec. Odmah nakon toga opet imamo prilike za povećanje vodstva ali umjesto toga primamo gol iz prve šanse gostiju za 1:1 u 24.minuti. Nakon velikog pritiska na gol gostiju, opet vodimo 2:1 u 41.minuti strijelac Antonio Šardi, to je bio i rezultat poluvremena. U 55.minuti 3:1, strijelac Dino Karlovčec. Onda u 61.minuti opet primamo gol za 3:2, iz druge šanse gostiju. Gosti su imali točno tri šanse na cijeloj utakmici. Nakon toga zaigrali smo onako kako treba igrati, jednostavno sa jednim, dva dodira lopte i plod toga su bila još 4 gola u protivničkoj mreži. Za 4:2 strijelac je opet bio Dino Karlovčec, za 5:2 i 6:2 strijelac Antonio Šardi, a za kraj, Valentino Bogdan postiže pogodak za konačni rezultat 7:2.
Trener: Zdravko Modlic