PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

U subotu 04.svibnja 2013.godine s početkom u 11:00 sati odigrano je 13. kolo u GRUPI "B" - LIMAČI između momčadi NK "RUDAR"iz Murskog Središća i NK "POLET". Prvi dio završio je rezultatom 0-1, a konačni rezultat ove prvenstvene utakmice bio je 1-2 u korist naše ekipe.


Po sunčanom i lijepom vremenu naši LIMAČI su odigrali jednu vrlo tešku utakmicu protiv vrlo dobrog protivnika, ali na kraju smo zasluženo slavili u gostima rezultatom od 2-1. NK "Rudar" nalazio se na 3.mjestu prvenstvene ljestvice sa 20 bodova, dok je NK "Polet" bio na prvom mjestu prvenstvene ljestvice sa 27 bodova. S puno želje za pobjedom se ulazi u utakmicu, jer s nova tri boda osvojena u Murskom Središću približili bi se na korak do osvajanja prvenstva. Igramo vrlo dobro, borbeno, požrtvovno i međusobnom suradnjom naših igrača, ali u prvom dijelu samo jednom pronalazimo put do gola, strijelac je bio Alen Galinec u 22.minuti za 0-1. Treba napomenuti da u prvom dijelu nismo realizirali sedmerac u 1.minuti susreta, Leo Vurušić puca ali domači golman odlično brani. Drugi dio igramo također vrlo dobro, borbeno, ali ekipa NK"Rudar" je odlično postavljena na terenu i neuspijevamo probiti njihove redove do 32.minute, kada u jednoj našoj brzoj kontri Leo Vurušić postiže pogodak za 0-2. U 41.minuti NK"Rudar" uspijeva smanjiti rezultat na 1-2, strijelac je bio Karlo Bogdan. Do kraja utakmice rezultat se više nije mjenjao, pa zasluženo pobjeđujemo rezultatom 1-2 i uzimamo važna tri boda za nastavak prvenstva i zadržavanja prvog mjesta na prvenstvenoj ljestvici. Utakmica je bila prava prvenstvena, s kvalitetnim i borbenim protivnikom, borbena, na momente i preoštra za taj uzrast ali s mnogo prilika s jedne i druge strane koje nisu realizirane.

Strijelci za NK"POLET" bili su Leo Vurušić i Alen Galinec, dok je za NK"RUDAR" zabio Karlo Bogdan.

Za NK"RUDAR" igrali su: Niko Kodba, Matija Mesarić, Karlo Bogdan, Luka Vresk, Erik Švenda, Kevin Nedeljko, Silvio Novak, Rafael Štebih, Goran Horvatić, Roberto Horvat, Lovro Zadravec, Leo Martinjaš, Sebastijan Japure, Erik Kukolić, Lovro Horvat i Jan Kolman.

Trener: Leonard Sanjković

Za NK"POLET" igrali su: Niko Perčić, Leon Söke, Hrvoje Kovačić, Alen Galinec, Martin Lesar, Fran Heric, Jan Haček, Matija Polanec, Danijel Mlinarić, Marshel Bogdan, Filip Padarić , Denis Mesarić, Dario Mesarić, Leo Vurušić i Kolmanić Tomas.

Trener: Mihael Breznik

 

Sljedeća utakmica -  14.kolo NK"POLET" - NK"SLOGA" Čakovec igra se u Sv.Martinu na Muri u subotu 11.05.2013. u 13:30 sati.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
16.kolo, 3.HNL Sjever
07.03.2020., 15:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Finale Kup-a MNS-a

   NK Polet

  -

  NK Rudar

  Sveti Martin na Muri, 15.08.2020., 17:30 sati


  prethodno>>Finale Kup-a

  NK Rudar

  0-4

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1

Sponzori

Terme Life Class Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad