PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

U subotu 04.svibnja 2013.godine s početkom u 11:00 sati odigrano je 13. kolo u GRUPI "B" - LIMAČI između momčadi NK "RUDAR"iz Murskog Središća i NK "POLET". Prvi dio završio je rezultatom 0-1, a konačni rezultat ove prvenstvene utakmice bio je 1-2 u korist naše ekipe.


Po sunčanom i lijepom vremenu naši LIMAČI su odigrali jednu vrlo tešku utakmicu protiv vrlo dobrog protivnika, ali na kraju smo zasluženo slavili u gostima rezultatom od 2-1. NK "Rudar" nalazio se na 3.mjestu prvenstvene ljestvice sa 20 bodova, dok je NK "Polet" bio na prvom mjestu prvenstvene ljestvice sa 27 bodova. S puno želje za pobjedom se ulazi u utakmicu, jer s nova tri boda osvojena u Murskom Središću približili bi se na korak do osvajanja prvenstva. Igramo vrlo dobro, borbeno, požrtvovno i međusobnom suradnjom naših igrača, ali u prvom dijelu samo jednom pronalazimo put do gola, strijelac je bio Alen Galinec u 22.minuti za 0-1. Treba napomenuti da u prvom dijelu nismo realizirali sedmerac u 1.minuti susreta, Leo Vurušić puca ali domači golman odlično brani. Drugi dio igramo također vrlo dobro, borbeno, ali ekipa NK"Rudar" je odlično postavljena na terenu i neuspijevamo probiti njihove redove do 32.minute, kada u jednoj našoj brzoj kontri Leo Vurušić postiže pogodak za 0-2. U 41.minuti NK"Rudar" uspijeva smanjiti rezultat na 1-2, strijelac je bio Karlo Bogdan. Do kraja utakmice rezultat se više nije mjenjao, pa zasluženo pobjeđujemo rezultatom 1-2 i uzimamo važna tri boda za nastavak prvenstva i zadržavanja prvog mjesta na prvenstvenoj ljestvici. Utakmica je bila prava prvenstvena, s kvalitetnim i borbenim protivnikom, borbena, na momente i preoštra za taj uzrast ali s mnogo prilika s jedne i druge strane koje nisu realizirane.

Strijelci za NK"POLET" bili su Leo Vurušić i Alen Galinec, dok je za NK"RUDAR" zabio Karlo Bogdan.

Za NK"RUDAR" igrali su: Niko Kodba, Matija Mesarić, Karlo Bogdan, Luka Vresk, Erik Švenda, Kevin Nedeljko, Silvio Novak, Rafael Štebih, Goran Horvatić, Roberto Horvat, Lovro Zadravec, Leo Martinjaš, Sebastijan Japure, Erik Kukolić, Lovro Horvat i Jan Kolman.

Trener: Leonard Sanjković

Za NK"POLET" igrali su: Niko Perčić, Leon Söke, Hrvoje Kovačić, Alen Galinec, Martin Lesar, Fran Heric, Jan Haček, Matija Polanec, Danijel Mlinarić, Marshel Bogdan, Filip Padarić , Denis Mesarić, Dario Mesarić, Leo Vurušić i Kolmanić Tomas.

Trener: Mihael Breznik

 

Sljedeća utakmica -  14.kolo NK"POLET" - NK"SLOGA" Čakovec igra se u Sv.Martinu na Muri u subotu 11.05.2013. u 13:30 sati.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

3:1

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
21.kolo, 3.HNL Sjever
12.05.2021., 18:00 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  2. kolo Play Off-a 3.HNL-Sjever

   NK Papuk

  -

  NK Polet

  Orahovica, 22.05.2021., 18:00


  prethodno>> 1. kolo 

  NK Polet

  4-1

  NK Podravina

 • 1

Sponzori

Terme Life Class Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad