PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

U subotu 27.travnja 2013.godine s početkom u 16:00 sati odigrano je 12. kolo u GRUPI "B" - LIMAČI između momčadi NK "POLET" i NK "MEĐIMUREC" iz Dunjkovca-Pretetinca. Prvi dio završio je rezultatom 8-0, a konačni rezultat ove prvenstvene utakmice bio je visokih 20-0 u korist naše ekipe.


Po sunčanom i lijepom vremenu naši LIMAČI su odigrali jednu vrlo dobru utakmicu i na kraju zasluženo slavili vrlo visokim rezultatom od 20-0. NK "Međimurec" nalazio se na 6.mjestu prvenstvene ljestvice sa 3 boda, dok je NK "Polet" bio na prvom mjestu prvenstvene ljestvice sa 24 boda. S puno želje za pobjedom se ulazi u utakmicu, pa tako je već u prvom poluvrijemenu riješen pobjednik. Igramo vrlo dobro, borbeno, požrtvovno i međusobna suradnja naših igrača pa tako prvi dio završava našim vodstvom od vrlo visokih 8-0. U drugom dijelu u igru ulaze igrači koji su do sad igrali malo manje, i dosta rotiramo ekipu da svi dobiju jednak broj  minuta na terenu. Drugi dio igra se vrlo ofenzivno i utakmica se i u drugom dijelu igrala većinom na polovici gostiju što je na kraju rezultiralo i visokom pobjedom od 20-0.

Nakon utakmice Limača Polet-Međimurec, u prostorijam kluba nastavljeno je zajedničo druženje igrača U-10 i njihovih roditelja uz mali domjenak, roštilj i dobro društvo. Poslije utakmice Limača odigrana je i revijalna utakmica MAME-TATE koja je završila "miroljubivih" 2:2.

Zahvaljujemo se svim roditeljima na pomoći oko hrane, pića i u organizaciji samog druženja!

NK"POLET" - NK"MEĐIMUREC"

Strijelci za NK"POLET" bili su: Leo Vurušić 5x, Alen Galinec 4x, Jan Haček 3x, Fran Heric 2x, Filip Padarić 2x, Josip Kirić 2x, Leon Söke i Martin Lesar.

Za NK"POLET" igrali su: Niko Perčić, Leon Söke, Hrvoje Kovačić, Alen Galinec, Martin Lesar, Fran Heric, Jan Haček, Josip Kirić, Matija Polanec, Danijel Mlinarić, Marshel Bogdan, Jan Časar, Leon Podgorelec,Filip Padarić , Denis Mesarić, Dario Mesarić, Leo Vurušić i Kolmanić Tomas.

Trener: Mihael Breznik

Za NK"MEĐIMUREC" igrali su: Marin Kirić, Ivan Stunjak, David Debelec, Oliver Janković, Arijan Toplek, Nikša Šegović, Miša Podvezanec, Ivan Kapustić, David Mikolaj, Ivan Cimerman, Nikola Cimerman, Žan Mustač, Adrijan Debelec i Dino Kirić

Trener: Dejan Podvezanec

Sljedeća utakmica -  13.kolo NK"RUDAR" Mursko Središće - NK"POLET" je u subotu 04.05.2013. u 11:00 sati.
Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
16.kolo, 3.HNL Sjever
07.03.2020., 15:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Finale Kup-a MNS-a

   NK Polet

  -

  NK Rudar

  Sveti Martin na Muri, 15.08.2020., 17:30 sati


  prethodno>>Finale Kup-a

  NK Rudar

  0-4

  NK Polet

 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1

Sponzori

Terme Life Class Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad