PRATITE NAS NA:
Intervju tjedna
Dokumentarani film o povijesti NK Polet

U subotu 13.10.2012.godine s početkom u 10.00 sati odigrano je osmo kolo u GRUPI "B" - LIMAČI između momčadi NK "POLET" i gostiju iz Murskog Središća NK "RUDAR". Prvi dio završio je rezultatom 1-0, a konačni rezultat ove prvenstvene utakmice bio je 4-0 u korist naše ekipe.

Po ljepom jesenskom vremenu naši dečki su odigrali jednu vrlo dobru utakmicu i na kraju zasluženo slavili protiv vrlo dobrog protivnika. Igralo se čvrsto, borbeno, s idejom i nakraju s puno želje da se ova utakmica dobije. Prvi dio utakmice završio je 1-0 u našu korist, a u drugi dio naši dečki kreću ofenzivnije i utakmica se u drugom dijelu igrala većinom na polovici gostiju što je na kraju rezultiralo i pobjedom od 4-0. U drugom poluvremenu veću minutažu dobivaju igrači koji su nešto manje igrali tijekom sezone te se trude opravdati ukazano im povjerenje.

Strijelci za NK"POLET" bili su Martin Lesar, Leon Söke, Hrvoje Kovačić i Alen Galinec.

Za NK"POLET" igrali su: Niko Perčić, Leon Söke, Hrvoje Kovačić, Alen Galinec, Martin Lesar, Fran Heric, Jan Haček, Josip Kirić, Matija Polanec, Danijel Mlinarić,Jan Časar, Denis mesarić, Dario Mesarić, Karla Lajtman i Kolmanić Tomas. Trener: Mihael Breznik

Za NK"RUDAR" igrali su: Niko Kodba, Matija Mesarić, Karlo Bogdan, Jan Kolman, Kevin Nedeljko, Rafael Štebih, Goran Horvatić, Lovro Zadravec, Leo Martinjaš, Erik Kukulić, Roberto Horvat i Jepure Sebastian Rene. Trener: Robert Glavina

Na kraju jesenjeg djela prvenstva u osam odigranih kola imamo četri pobjede, tri nerješena rezultata i jedan poraz uz gol razliku 25:11. Nalazimo se na drugom mjestu prvenstvene tablice.