PRATITE NAS NA:

Najava sezone - Škola nogometa

Sve momčadi Škole nogometa Sveti Martin već više od mjesec dana marljivo treniraju i odigravaju pripremne utakmice kako bi se što bolje pripremile za natjecateljske izazove koji za neke počinju već ovog vikenda. U nastavku se nalazi pregled liga u kojima će se u natjecateljskoj sezoni 2017/2018. natjecati momčadi Škole nogometa Sveti Martin.

Od ove natjecateljske sezone i službeno će pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza startati liga Predpočetnika u kojoj će pravo nastupa ove sezone imati igrači rođeni 2010. godine i mlađi. Liga će brojiti 8 klubova, a to su uz ŠN Sveti Martin: Sloboda (Slakovec), Mladost Komet (Prelog), Sloga (Čakovec), Rudar (Mursko Središće), Omladinac/Sloboda (Novo Selo Rok/Mihovljan), Međimurje te ŽNK Katarina Zrinski. Utakmice će se odigravati nedjeljom prijepodne, a svako kolo će jedan klub biti domaćin cjelokupnog kola (4 utakmice). Prvenstvo starta 27. kolovoza. Trener predpočetnika je Danijel Kojter.

Kategorija Početnika ove će sezone nastupati u Ligi početnika – Skupina B pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza. Pravo nastupa u spomenutoj kategoriji u tekućoj natjecateljskoj sezoni imati će igrači rođeni 2009. i mlađi s navršenih 6 godina. Liga će brojiti 10 momčadi, a protivnici našoj momčadi biti će: Rudar (Mursko Središće), NŠ For, Petica, Sveti Juraj na Bregu, NŠ Strahoninec, Sloboda (Slakovec), Omladinac/Sloboda (M), ŠN Sveti Marko te Međimurje. Utakmice će se odigravati subotom prijepodne, a svako kolo će jedan klub biti domaćin cjelokupnog kola (5 utakmica). Prvenstvo starta 26. kolovoza. Trener početnika je Mihael Lajtman.

Nakon 3 sezone provedene u najjačoj regionalnoj ligi Pioniri A pod okriljem Središta Sjever zajedno s najboljim školama nogometa iz sjeverozapadnog dijela Hrvatske, kategorije limača (U-10, rođeni 2007. i mlađi), mlađih pionira (U-12, rođeni 2005. i mlađi) i starijih pionira (U-14, rođeni 2003. i mlađi) od ove sezone nastupati će u Ligi Pioniri B – Zapad također pod okriljem Središta Sjever. Naši protivnici u ovoj ligi biti će Podravina (Ludbreg), Drava (Sveti Đurđ), Novi Marof, Sloboda (Varaždin) i Varaždin II. Utakmice će se odigravati subotom prijepodne, a prvenstvo starta 26. kolovoza. Trener limača je Zoran Šardi, mlađih pionira Danijel Kojter, a starijih pionira Stjepan Perčić.

Momčad starijih pionira nastupati će i u Ligi Pionira pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza zajedno s još 12 momčadi, Naprijed (Cirkovljan), ŠN Sveti Marko, Budućnost (Miklavec), Pušćine, Nogometaš 13, Šenkovec, Jedinstvo (Novo Selo na Dravi), Croatia (Orehovica), Omladinac (Mačkovec), Budućnost (Podbrest), Mladost (Sveta Marija) i Zelenko/Dinamo. Pravo nastupa u ovoj ligi u tekućoj natjecateljskoj sezoni imati će igrači rođeni 2002. i mlađi, a da su na dan utakmice stariji od 11 godina. Utakmice će se igrati nedjeljom prijepodne, a prvenstvo starta 27. kolovoza.

Kategorija Juniora nastupa u Kvalitetnoj U-17 ligi pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza zajedno s još 11 momčadi, NŠ For, Naprijed (Cirkovljan), Graničar/Vidovčan, Sveti Juraj na Bregu, Mladost Komet (Prelog), Rudar (Mursko Središće), Mala Subotica, Nedelišće, Zelenko, Sloga/Strahoninec i Petica. Pravo nastupa u navedenoj kategoriji u ovoj sezoni imati će igrači rođeni 2000. godine i mlađi + maksimalno 3 igrača rođena 1999. Utakmice će se odigravati subotom, a prvenstvo starta 19. kolovoza. Trener juniora je Alen Stojko.

Ove sezone pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza starta i Liga Pionirki u kojoj će se natjecati naše djevojčice rođene 2007. godine i mlađe s navršenih 8 godina. Ligu će činiti 6 momčadi, a uz ŠN Sveti Martin to će biti: ŽNK Katarina Zrinski, ŠN Općine Mala Subotica, Podturen, ŽNK Trnava i Trnovec. Utakmice će se igrati subotom prijepodne, a prvenstvo počinje 26. kolovoza. Trener pionirki je Nenad Radiković.

Svakog tjedna izvještavati ćemo vas o rezultatima svih našim mlađih kategorija te donositi raspored za sljedeće kolo. Pratite nas i dalje.

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Mladost
NK Polet
NK Mladost
 
6.kolo, 4.NL Čakovec-Varaždin
22.09.2018., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  4. NL ČK-VŽ  7. kolo

   NK Polet

  -

  NK Omladinac (Novo Selo Rok)

  Sveti Martin na Muri, 29.09.2018., 16:00 sati


  prethodno>>6.kolo 4.NL ČK-VŽ

  NK Polet

  1-0

  NK Mladost Komet


 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1