PRATITE NAS NA:

Deveto kolo donijelo nam je u subotu 1.10.2016. derbi na domaćem terenu sa susjedima iz Murskog Središća, ekipom NK Rudar koja je u prvih osam kola neporažena i u samom vrhu tablice. Bojažljivo i nekoncentrirano ulazimo u utakmicu i kvalitetni gosti to koriste i već u 15. minuti vode s visokih 0:3. Tada kao da pomišljaju da je utakmica gotova, a naša ekipa u nastavku utakmice odigrava najboljih 35 minuta do sada i protivnike doslovno tjera na svoju polovicu i akcijom za akcijom ugrožava gostujućeg golmana. Do kraja poluvremena golovima Frana Hočuršćaka i Filipa Davida uspijevamo smanjiti rezultat na 2:3. U drugom poluvremenu nastavljamo sa dominacijom, međutim do kraja utakmice ne uspijevamo više postići pogodak pa rezultat ostaje 2:3. Gostima pobjeda, a nama žal zbog lošeg ulaska u utakmicu koji nas je stajao poraza.

Ohrabreni s odlično odigranih 35 minuta u utakmici sa Rudarom krenuli smo 8.10.2016. na susret 10. kola u Ivanec na noge NK Ivančica. U Ivancu smo nastavili tamo gdje smo stali prošli tjedan, dobrom igrom, ali ovaj put i sigurnom pobjedom 3:0. U izjednačenom prvom poluvremenu uspjeli smo steći prednost zahvaljujući golu Frana Hočuršćaka iz slobodnog udarca. Drugo poluvreme odigravamo još bolje i dobru igru uspijevamo okruniti s dva lijepa pogotka, najprije Vanje Tuksar, a prema kraju utakmice i Petra Novaka.

U sklopu 11.kola u subotu 15.10.2016. ugostili smo NK Varteks, momčad koja je nakon 10 kola na samom vrhu ljestvice zajedno sa Slaven Belupom iz Koprivnice s tek jednim porazom i 9 pobjeda. Znali smo da nas očekuje vrlo kvalitetan protivnik, međutim i mi smo pokazali ove sezone da se možemo dobrom nositi sa većinom ekipa. I tako je bilo, imali su gosti terensku inicijativu i više udaraca tijekom utakmice, međutim bez nekih izrazitih i velikih prilika. Mi smo se maksimalno trudili i pokušavali iz kontri zaprijetiti gostujućem golmanu i kada su svi nekako očekivali kraj i rezultat 0:0, gosti u zadnjih 5 minuta iz dva slobodna udarca zabijaju dva gola i odnose u Varaždin pobjedu od 0:2. Naši igrači su dali maksimum, trudili se koliko je išlo i šteta što nismo nagrađeni barem bodom protiv objektivno kvalitetnijeg protivnika.

Još jedan kvalitetan protivnik čekao nas je u subotu 22.10.2016., naime, gostovali smo u Bjelovaru. Znali smo da nas čeka teška utakmica jer domaćini postižu u prosjeku ove sezone više od 5 golova po utakmici i u samom su vrhu tablice. Rano ustajanje i polazak na utakmicu, loše, maglovito vrijeme kao da su na nas djelovali previše demotivirajuće, pa odigravamo potpuno bezvoljnu utakmicu, čisto suprotno u odnosu na prošlotjednu protiv Varteksa. Fizički puno jači i na kraju kvalitetniji domaćini to su znali iskoristiti i nanijeti nam visok poraz. Krajnji rezultat glasio je 7:1. Počasni pogodak za našu ekipu postigla je Ema Čurin.

Do kraja jesenskog dijela prvenstva ostaju nam još tri utakmice, redom protiv Slaven Belupa, Međimurja i Graničara iz Đurđevca. Uz bolji pristup i više zalaganja nego je to bio slučaj u Bjelovaru, nadamo se da možemo stići još do koje pobjede, za ljepši odlazak na zimski dio sezone u dvoranu.

Trener: Zoran Šardi

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

7:0

Grb NK Jalžabet
NK Polet
NK Jalžabet
 
26.kolo, 4.NL Čakovec-Varaždin
17.05.2018., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  26. kolo 4. NL ČK-VŽ

   NK Polet

  -

  NK Jalžabet

  Sveti Martin na Muri, 17.05.2018., 17:30 sati


  prethodno>> 25. kolo 4. NL ČK-VŽ

  NK Zelengaj

  0-2

  NK Polet


 • Veterani +

  11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


  NK Mura

   vs

  NK Polet

  Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


  prethodno>>10.kolo Veterani


  NK Polet

  -

  NK Bratstvo

 • Juniori +

  14. kolo U-17 kvalitetna liga


  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN petica

  Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


  prethodno>>13.kolo


  ŠN Sveti Martin

  4-2

  ŠN Sloga/Strahoninec

 • U-14 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


  prethodno>>175.kolo

  NK Varaždin

  3-1

  NK Polet

 • U-12 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  4-0

  NK Polet

 • U-10 +

  18.kolo 1.HNL-Sjever


  NK Polet

  vs

  NK Križevci

  Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>17.kolo

  NK Varaždin

  6-2

  NK Polet

 • U-8 +

  10.kolo POČETNICI  ŠN Sveti Martin

  vs

  ŠN Sloga 09

  Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


  prethodno>>9.kolo


  ŠN Sveti Martin

  1-1

  ŽNK Katarina Zrinski

 • 1