Nogometni klub, Polet Sveti Martin na Muri

Nogometni klub Polet ponosno vam predstavlja svoj virtualni dom, gdje možete saznati najnovije vijesti, rezultate utakmica, informacije o igračima te pratiti sve događaje povezane s našim klubom. NK Polet s ponosom predstavlja dugogodišnju nogometnu tradiciju, predanost razvoju mladih talenata te sportski duh koji nas je oblikovao kroz godine.

Izvješća

Posljednje odigrane utakmice

NK Varteks

2: 2

NK Rudar

NK Graničar

Za koga ? za Polet!

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste bili u tijeku s najnovijim događanjima.

Na našim stranicama možete pronaći raspored nadolazećih utakmica, galeriju slika s terena, ekskluzivne intervjue s igračima te sve potrebne informacije za navijače. Bilo da ste dugogodišnji navijač ili tek otkrivate čaroliju nogometa, nadamo se da će naše stranice zadovoljiti vašu ljubav prema ovom predivnom sportu.

Pratite nas na društvenim mrežama kako biste bili u tijeku s najnovijim događanjima, a ako imate bilo kakva pitanja ili prijedloge, slobodno nam se obratite. Hvala vam što ste dio NK Polet zajednice, gdje se rađaju nogometne priče i gdje srce kuca u ritmu lopte. Uživajte u istraživanju naših stranica i podržite nas u ostvarivanju novih sportskih uspjeha!

Saznaj što se dešava u tvom omiljenom klubu

Novosti iz kluba

Igrača

Godina postojanja

Pobjeda

Članova

NK POLET SVETI MARTIN NA MURI

Upoznajte vodstvo NK Polet

Predsjednik kluba

gosp. Miroslav Novinščak

Tajnik kluba

gosp. Mihael Breznik

Blagajnici

gosp. Jože Kirec, Vitomir Kralj

Izvršni odbor

Dragutin Kralj, Stanko Perčić, Tomislav Gradiček, Željko Novak, Stjepan Novak, Zvonko Šardi, Mijo Flac, Martin Jakopić, Ivan Jurinić, Milan Varšić, Ladislav Söke, Zoran Šardi, Alen Stojko, Josip Brezovec i Mijo Hren.

Nadzorni odbor

gosp. Franjo Makovec,  gosp. Martin Srša, gosp. Nikola Novinščak

Upravni odbor

Mihael Breznik, Jurica Jakopić, Zvonko Šardi, Željko Novak, Miroslav Novinščak, Martin Jakopić, Ivan Jurinić, Jože Kirec, Mihajel Karlovčec, Danijel Šardi, Tomislav Gradiček, Mijo Hren, Dragutin Kralj, Vitomir Kralj, Stjepan Novak, Stanko Perčić, Ladislav Söke, Alen Stojko, Zoran Šardi

Pretplatite se na naš YouTube kanal

Pretplatite se na naš kanal kako biste prvi saznali o novim objavama i ne propustili niti jedan uzbudljiv trenutak. Nogometni klub Polet uvijek teži dijeljenju strasti prema nogometu s svojim navijačima, a YouTube kanal nam pruža priliku da tu strast podijelimo s vama na još jedan poseban način.

MOMČAD

SENIORI 2023./2024.