PRATITE NAS NA:

U subotu 01.12. i nedjelju 02.12.2018. godine u sportskoj dvorani OŠ Štrigova odigrani je memorijalni malonogometni turnir Patrik Čurin 2018 u kategorijama U-9, U-11, U-13 i U-15.

Na ovom međunarodnom malonogometnom turniru Patrik Čurin 2018 koji se igra u čast na tragično poginulog igrača škole nogometa Sveti Martin sveukupno su u dva dana odigravanja, za medalje su se borile 52 momčadi iz sjeverozapadne Hrvatske i Slovenije, svoje nogometno umijeće na parketu dvorane u Štrigovi pokazalo je preko 700 djece, a na tribinama je u dva dana bilo preko 500 gledatelja. Svi ovi podaci pokazuju kako se radi o jednom renomiranom i vrlo posjećenom i uspješnom malonogometnom turniru za mlađe kategorije.

Nakon dvodnevnih vrlo zanimljivih i uzbudljivih utakmica u grupnoj fazi i razigravanju konačni poredak na turniru bio je:

Kategorija U-9:

1. ŠN Lumen 1 (Varaždin)

2. NŠ Sloga (Čakovec)

3. NŠ Međimurje-Čakovec (Čakovec)

Kategorija U-11:

1. NK Komenda (Komenda-SLO)

2. ŠN Sveti Martin 1 (Sveti Martin na Muri)

3. NK Odranci (Odranci-SLO)

Kategorija U-13:

1. NK Rudar 1 (Mursko Središće)

2. NK Sloboda ŠN (Varaždin)

3. ŠN Sveti Martin 1 (Sveti Martin na Muri)

Kategorija U-15:

1. ŠN Rudar (Mursko Središće)

2. ŠN Sveti Martin 1 (Sveti Martin na Muri)

3. NŠ Dinamo-Zelenko (Domašinec-Novakovec)

Zahvaljujemo na dolasku svim prijavljenim ekipama na korektnom ponašanju i fer sportskoj borbi te se nadamo i budućoj suradnji. Posebnu zahvalu na dolasku i druženju moramo uputiti našim sportskim prijateljima iz NK Komenda koji već tradicionalno posjećuju ovaj renomirani turnir.

Izvještaj

0:4

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Međimurje
NK Polet
 
5.kolo Liga za prvaka, 3.HNL Sjever
21.05.2022., 17:30 sati, Čakovec SRC Mladost
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  5.kolo Liga za prvaka 3.HNL-sjever

   NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec SRC Mladost, 21.05.2022., 17:30 sati


  prethodno>> 4.kolo Liga za prvaka

  NK Polet

  5-1

  NK Podravina

 • 1