PRATITE NAS NA:

Veterani: NK"Venera" - NK"Polet"

Komentar utakmice NK "Venera PMP" – NK "Polet": Odgođena utakmica između veterana NK "Venera PMP" i NK "Polet" odigrana je u nedjelju, 27.05.2012. s početkom u 10.00 sati. NK "Polet" kao gost, utakmicu je dobio rezultatom 5 : 1 i tako osvojio prvo mjesto u MNLVS.  Pogledajte video...

5.kolo za veterane NK Polet-NK Venera PMP

25.09.2011. odigrano je 5. kolo lige sjeverozapad za veterane gdje su naši veterani ugostili momčad NK Venera PMP iz Sv.Juraja na Bregu. Momčad NK Poleta uspjela je izboriti 4. za redom pobjedu i to rezultatom 2-0. Golove su postigli Nikola Kutnjak i Krunoslav Colar.

6.kolo prvenstva za veterane

02. listopada po dosta "teškom" vremenu odigrano je 6. kolo lige sjeverozapad za veterane između domaćina NK Polet i gostiju iz Donjeg Koncovčaka. Krajnji rezultat utakmice bio je 0-1 za goste, koji su jedini pogodak na utakmici postigli u prvom poluvremenu...

4.kolo za veterane NK Zebanec-NK Polet

18.09.2011. odigrano je u Zebancu 4.kolo lige sjeverozapad za veterane između NK Zebanec i NK Polet. Utakmica je završila pobjedom naše veteranske momčadi i to rezultatom 0-3. Sva tri gola za našu momčad zabio je Darko Breznik.

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:0

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
5.kolo, 3.HNL Sjever
12.06.2021., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 24.06.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1

Sponzori

Terme Life Class Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad