PRATITE NAS NA:

Komentar utakmice NK "Venera PMP" – NK "Polet": Odgođena utakmica između veterana NK "Venera PMP" i NK "Polet" odigrana je u nedjelju, 27.05.2012. s početkom u 10.00 sati. NK "Polet" kao gost, utakmicu je dobio rezultatom 5 : 1 i tako osvojio prvo mjesto u MNLVS.  Pogledajte video...

Odlučnost, želja i maksimalno zalaganje svih igrača urodili su plodom. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom NK "Polet" rezultatom 3 : 0 (Kralj Tomislav – dva pogotka, Kutnjak Nikola – jedan pogodak).U drugom poluvremenu postignuta su još dva pogotka (oba je postigao Kralj Tomislav). Domaćin je kod rezultata 4 : 0 za goste uspio postići samo počasni zgoditak.

Nadamo se da je vrijeme "sušnih godina" za veterane NK "Polet" prošlo i da će ovakvih sretnih trenutaka biti još. Naime, prošlo je punih 10 godina (sezona 2001./2002.) od zadnje proslave prvaka MNLVS.

Branko Varšić

 

{youtube}OqN2FhLVNvY&feature{/youtube}

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:0

Grb NK Tehničar
NK Polet
NK Tehničar
 
5.kolo, 3.HNL Sjever
12.06.2021., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  Prijeteljska utakmica

   NK Polet

  -

  NK Osijek II (Osijek)

  Sveti Martin na Muri, 30.07.2021., 18:00 sati


  prethodno>> 5. kolo 

  NK Polet

  5-0

  NK Tehničar

 • 1

Sponzori

Terme Life Class Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad