PRATITE NAS NA:

Raspored utakmica za veterane / proljeće 2012.

Naziv ekipe, te ime, prezime i br.telefona voditelja ekipe Boja dresa
NK "MURA" - Hlapičina; Zdravko Oletić - mob. 098/330632 plavo-bijela; zelena;žuta
NK "BRATSTVO" - Jurovec; Mladen Tišljarić - mob. 099/7376170 zelena
NK "DUBRAVČAN" - Preseka; Franjo Golub - mob. 098/426885 plava
NK "ZEBANEC" - Zebanec; Martin Mlinarić - mob. 091/1364384 crvena;zelena;bijela
NK "POLET" - Sv. Martin na Muri; Branko Varšić - mob. 098/9821821 crveno-bijela
NK "ZASADBREG" - Zasadbreg; Damir Mesarić - mob. 098/9420660 žuta
NK "NAPREDAK" - G.Kraljevec; Zlatko Kovačić - mob. 098/9821824 crveno-žuta
NK "MLADOST" - Selnica; Mladen Žganec - mob. 098/9700559 zeleno-bijela
NK "VENERA - PMP" - Sv. Juraj na Bregu; Dragan Fic - mob. 098/241559 bijela;crveno-plava
NK "D.KONCOVČAK" - D.Koncovčak; Franjo Krajačić - mob. 091/9539077 plavo-bijela; zelena;

 

Napomena: - NK "Napredak", NK "Venera-PMP"i NK "Mladost"

kao domaćini utakmice žele igrati subotom;

gore navedeno je moguće samo uz dogovor i pristanak gostujuće ekipe !!




10.KOLO 25.03.2012. 13.00 sati
REZULTAT
Venera PMP Mura
2
0
Napredak Zebanec 3
5
Polet Bratstvo 4
0
Zasadbreg
D.Koncovčak 4
1
Dubravčan Mladost
2
0

 

11.KOLO 01.04.2012. 13.00 sati
REZULTAT
Zebanec Mura
2
2
Dubravčan Venera PMP
2
2
Mladost
Zasadbreg 4
0
D.Koncovčak Bratstvo
1
1
Polet
Napredak 2
1

 

12.KOLO 08.04.2012. 13.00 sati
REZULTAT
Zebanec Venera PMP
4
2
Mura Polet
0
3
Napredak
D.Koncovčak 2
0
Zasadbreg Dubrovčan
0
3
Bratstvo
Mladost 4
3

 

13.KOLO 15.04.2012. 13.30 sati
REZULTAT
Polet
Zebanec 3
2
Zasadbreg
Venera PMP 1
7
Dubrovčan
Bratstvo 1
5
Mladost
Napredak 2
1
D.Koncovčak
Mura 0
3

 

14.KOLO 22.04.2012. 13.30 sati
REZULTAT
Venera PMP
Polet 1
5
Zebanec
D.Koncovčak 4
1
Mura
Mladost 5
4
Napredak
Dubravčan 3
1
Bratstvo
Zasadbreg 6
0

 

15.KOLO 29.04.2012. 14.00 sati
REZULTAT
D.Koncovčak Polet 1
3
Bratstvo Venera PMP
4
2
Zasadbreg Napredak
1
9
Dubravčan Mura
0
2
Mladost Zebanec
2
5

 

16.KOLO 06.05.2012. 14.00 sati
REZULTAT
Venera PMP
D.Koncovčak 2
1
Polet
Mladost 1
1
Zebanec
Dubravčan 2
2
Mura
Zasadbreg 5
0
Napredak
Bratstvo 1
2

 

17.KOLO 13.05.2012. 14.00 sati
REZULTAT
Mladost D.Koncovčak
1
2
Napredak Venera PMP
6
2
Bratstvo Mura
2
2
Zasadbreg Zebanec
1
5
Dubravčan Polet
0
11

 

18.KOLO 20.05.2011. 14.00 sati
REZULTAT
Venera PMP
Mladost 5
0
D.Koncovčak Dubravčan 3
1
Polet
Zasadbreg 11
0
Zebanec
Bratstvo 2
0
Mura
Napredak 3
0

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

5:3

Grb NK Podravina
NK Polet
NK Podravina
 
30.kolo, 4.NL Čakovec-Varaždin
09.06.2018., 17:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

  • Seniori +

    Turnir Prijateljstva 2018

     NK Polet, USV St. Anna am Aigen

    -

    NK Komenda, NK Grobničan

    Sveti Martin na Muri, 13.07.2018., 17:00 sati


    prethodno>> 30. kolo 4. NL ČK-VŽ

    NK Polet

    5-3

    NK Podravina


  • Veterani +

    11. kolo Veterani 'Sjeverozapad'


    NK Mura

     vs

    NK Polet

    Sveti Martin na Muri, proljeće 2017. u 10.00 sati


    prethodno>>10.kolo Veterani


    NK Polet

    -

    NK Bratstvo

  • Juniori +

    14. kolo U-17 kvalitetna liga


    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN petica

    Hlapičina, 18.03.2017. u 15:00sati


    prethodno>>13.kolo


    ŠN Sveti Martin

    4-2

    ŠN Sloga/Strahoninec

  • U-14 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 126.03.2017., u 11:15 sati


    prethodno>>175.kolo

    NK Varaždin

    3-1

    NK Polet

  • U-12 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    4-0

    NK Polet

  • U-10 +

    18.kolo 1.HNL-Sjever


    NK Polet

    vs

    NK Križevci

    Sveti Martin na Muri, 26.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>17.kolo

    NK Varaždin

    6-2

    NK Polet

  • U-8 +

    10.kolo POČETNICI



    ŠN Sveti Martin

    vs

    ŠN Sloga 09

    Sveti Martin na Muri, 25.03.2017., u 10:00 sati


    prethodno>>9.kolo


    ŠN Sveti Martin

    1-1

    ŽNK Katarina Zrinski

  • 1